WELLNESS TEST VČETNĚ VÝŽIVOVÉ KONZULTACE

500,- Kč

 

- celková analýza fyzické kondice
- zjištění eventuelních chyb, kterých se dopouštíte ve stravování a pitném režimu
- wellness test na bioimpedančím přístroji Tanita

Proberete výsledky s wellness poradcem a zjistíte, jak si dobré výsledky udržet a ty špatné zlepšit. Konzultace může být zaměřena na jedno nebo více z těchto témat:
- Hubnutí 
Přibírání
Nabírání svalové hmoty
Sport a výživa
Detoxikace
- Prevence  

Trvání konzultace: 60 minut

500,- Kč je hodnota, kterou obdržíte. Pokud jste dostali dárkový poukaz na naše služby za zvýhodněnou cenu, prosíme, vezměte ho s sebou. 

Více informací

3 DENNÍ START

390,- Kč

Vyzkoušejte si nezávazně náš program na tři dny. Nastartujte proces zlepšení životního stylu nebo se připravte na zimu.

3 denní start je možný absolvovat ráno ve třech po sobě jdoucích dnech. Zahrnuje kromě zdravého jídla a pití i analýzu fyzické kondice před a po skončení 3 denního startu, rozebrání jídelníčku a konzultace s wellness trenérkou. 

3 denní start je možné začít vždy v pondělí nebo v úterý a je nutné se předem objednat. 

 

Více informací

2 DENNÍ START

260,- Kč

Vyzkoušejte si nezávazně náš program na tři dny. Nastartujte proces zlepšení životního stylu nebo se připravte na zimu.

2 denní start je možný absolvovat v podvečer ve dvou po sobě jdoucích dnech. Zahrnuje kromě zdravého jídla a pití i analýzu fyzické kondice před a po skončení 2 denního startu, rozebrání jídelníčku a konzultace s wellness trenérkou. 

2 denní start je možné začít vždy v pondělí nebo ve středu a je nutné se předem objednat. 

ŠKOLA SPRÁVNÉHO STRAVOVÁNÍ A POHYBU

150,- Kč

Náš program je složen ze 14ti lekcí. Každá lekce začíná hodinovým cvičením  na posílení vnitřních svalů v tělocvičně a poté se vracíme do klubu na regenerační šejk a na půlhodinku informací o výživě s praktickými radami ohledně jídelníčku. Cvičení je vhodné pro všechny výkonnostní kategorie, protože předvádíme více variant cviků.

Cena 1 lekce je 150,- Kč. Zvýhodněná permanentka na 14 lekcí stojí 1680,- Kč a je možné se připojit kdykoli. Nevyužité lekce v letošním roce je možné využít v dalším turnusu, který začne v lednu 2019. 

17-19 hodin každé úterý

17-18.30 hodin každý čtvrtek (bez části o stravování) 

Je možné sev úterý připojit v 18.30 pouze na část o stravování a cena je včetně občerstvení 150,- Kč nebo s permanentkou za 100,- Kč. 

Adresa cvičení: Štěpánská 22

Adresa části o výživě: V Jámě 1

V případě absolvování cvičení je v ceně hypotonický nápoj před cvičením a nápoj na regeneraci svalů po cvičení. V případě, že přijdete jen na část o stravování, je v ceně naše zdravé klubové občerstvení. 

Více informací