regenerace a relaxace

POKLÁDÁTE SI OTÁZKU, JAK SE MŮŽETE CÍTIT LÉPE?
MÍT VÍC ENERGIE A RADOSTI ZE ŽIVOTA? 

Je to možné a my víme, jak na to!

Dnes a denně k nám chodí lidé se stále stejnými příznaky. Jsou to únava, nespavost, alergie, snížená imunita a různé zdravotní problémy. Nebo jsou to lidé relativně zdraví, aktivně sportující, ale s náročným životním stylem, kteří jsou v práci pod neustálým tlakem, nestíhající se pravidelně a vyváženě stravovat, ale uvědomující si důležitost prevence. Patříte mezi ně i Vy?

Proč se tak mizerně cítíte?
Dnešní strava nemá s výživou vůbec nic společného. Jíme toxickou, průmyslově zpracovanou  stravu obsahující konzervační látky, barviva, stabilizátory, emulgátory a různé přísady vylepšující chuť a prodlužující trvanlivost. O tom, že konzumujeme příliš mnoho cukru a mnohokrát víc soli, než potřebujeme, se dnes píše téměř všude. Jíme hodně živočišných bílkovin a máme nedostatek rostlinných proteinů a vlákniny ve stravě. Mnoho lidí nad 50 let, ale i mladších, užívá řadu léků, které kromě jiných nepříznivých účinků současně zhoršují využití živin a mikroživin. Tím se intoxikovaný organismus dostává stále víc a víc do tzv. buněčné podvýživy – tělo není dostatečně vyživené, i když člověk jí hodně.

Jak to změnit?
Není třeba se bát nějakých rychlých a drastických metod. My preferujeme bezpečnou a pomalou detoxikaci pomocí dostatečného množství vlákniny a rostlinných prvků v jídelníčku, který je upraven tak, aby dodal veškeré potřebné živiny a nezatížil ještě víc už tak zatížený organismus.

Každý klient u nás nejdříve projde wellness testem, po kterém následuje návrh optimálního řešení:

  • sestavení individuálního výživového programu, který pomůže tělu přes detoxikaci a správné vyživení buňky dostat se do fáze regenerace
  • úprava jídelníčku podle vašich chuťových preferencí a finančních možností tak, abyste pravidelně několikrát denně jedli a aby to odpovídalo zásadám zdravého životního stylu
  • doporučení speciálních cvičení a masáží na uvolnění

Naše zásady:

  • S klientem jednáme vždy individuálně.
  • Celá naše práce je založena na velmi úzkém vztahu poradce – klient. Náš odborný poradce Vás povede krok po kroku a bude Vás podporovat po celou dobu programu na osobních kontrolách.
  • Spolupráce s klientem je vždy založena na vzájemné důvěře. Jedině tak lze dosáhnout požadovaného výsledku.
  • Výsledky našich klientů jim opravdu mění kvalitu života – cítí nárůst energie a vitality, cítí zlepšení psychiky a postupné vymizení zdravotních problémů, pokud vznikly díky nezdravé životosprávě, a to jak Vaší tak Vašich předků (udává se, že až 70% zdravotních problémů je způsobeno nezdravou životosprávou).

 

Sami se přesvědčte. Nejlepší zkušenost je vlastní zkušeNost.

Chci se objednat